MJX Bugs 5W B5W GPS Brushless RC Quadcopter Drone

<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: photoRow in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>34</b><br />
<br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br />

Ürün Bilgileri

BUGS 5W B5W-01
1600.00 TL

Açıklamalar

MJX Bugs 5W B5W GPS Brushless RC Quadcopter Drone

 

GPS
Renk:Siyah
Güç:lipo pil
Frekans: 2.4G
Kanal sayısı:4
Tek tuş otomatik iniş
RTH:Return to home
RTF:Uçuşa hazır mod
Şarj süresi:180 dakika
6 eksenli tümleşik gyro
AH:Altitude hold mode
Tek tuş otomatik kalkış
Ölçüler:350x350x90mm
Drone sd card max 32gb
CF:Headless başsız mod
Hafıza SD Kart:Micro SD
Dahili anakart ve esc 6A
Uçuş süresi:15-17 dakika
Gece uçuşu için sabit led ışık
Kontrol menzili 700/800 metre
Motor:1806 1400kw brushless
RTH:Return to home (eve dönüş)
Video çözünürlük: RAW 1080P 30 fps
Fotoğraf çözürlük: 1280 * 1080p HD kalite
Manuel / tek tuş ile otomatik eve geri dönüş.
FM:Follow me, otomatik beni takip et özelliği
FS:Fail safe. Menzil dışına çıktığında, otomatik kalkış yaptığı yere geriş dönüş
TM:Telemetry ekrandan gps, uzaklık, yükseklik, anlık drone pil seviyesi, kamera pil seviye, kumanda pil seviye bilgisi.

Otomatik Uçuş Modları Selfi modu: Selfie modunda istediğiniz şekilde sabit konumlanır ve birçok farklı açıdan harika selfie fotoğrafları ve videoları elde edersiniz.

Oto Takip Modu: Takip modunda, GPS bağlantısı ile sizi takip eder.Hareket halindeyseniz ve herhangi bir sportif aktivite içine girmişseniz ve aktivite sonunda elinizde birbirinden güzel ve kaliteli görüntüler olsun istiyorsanız bu modu kullanabilirsinizOrbit yörünge modu:Orbit modunda dilerseniz sizin, dilerseniz çekmek istediğiniz başka bir nesnenin etrafında dairesel hareketler çizerek video çekimi yapabilirsiniz.

Otomatik Eve Dönüş (Return to Home)
GPS Navigasyon sayesinde drone döneceği yeri veya kalktığı noktayı otomatik kaydeder. kumanda ile bağlantısı kesilirse kaza koruma modu aktif olur ve drone otomatik olarak kalkış noktasına gelir ve iniş sağlar. Kaza koruma modunu manuel olarak da kullanabilirsiniz.. FM Follow Me Takip modu: Takip modunda, GPS bağlantısı ile sizi takip eder.Hareket halindeyseniz ve herhangi bir sportif aktivite içine girmişseniz ve aktivite sonunda elinizde birbirinden güzel ve kaliteli görüntüler olsun istiyorsanız bu modu kullanabilirsiniz.

Sabit İrtifa Modu (Altitude Hold)
Bu modda drone içinde bulunan barometre sayesinde sabit irtifada asılı kalır. Sabit irtifada, sağa sola kolayca manevra yaparken, AH mod hala aktifdir..

Başsız Mod (Headless Mode)
Bu modda drone için burun ve kuyruk farkı yoktur. Tamamen pilotun komutlarına göre hareket eder, ileri geri sağ sol aynıdır. Bu modda iken uçuş sezgiye dayalıdır ve yeni başlayanlar için faydalıdır.

Kutu içeriği;
1 adet drone
1 adet lipo pil
1 adet kumanda
1 adet tornavida
1 adet şarj cihazı
1 adet telefon clip
1 çift yedek pervane
1 adet telefon kamera tutucu
1 adet kullanım kılavuzu