25 DAKİKA UÇUŞ SÜRELİ, 1080P HD KAMERA, GESTURE, EİS, OİS, ACTİVE TRACK, SESLİ KAYIT AP.

<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: photoRow in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>34</b><br />
<br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br />

Ürün Bilgileri

SSRC-01
2000.00 TL

Açıklamalar

Özellikler;
Renk:siyah
Güç:lipo pil
Kanal sayısı:4
Frekans: 2.4GHz
Tek tuş otomatik iniş
RTH:Return to home
RTF:Uçuşa hazır mod
Şarj süresi:150 dakika
Kamera 120°geniş açı
Batarya 11.1 2500mAh
Uçuş süresi:25 dakika
6 eksenli tümleşik gyro
AH:Altitude hold mode
Tek tuş otomatik kalkış
CF:Headless başsız mod
Hafıza SD Kart:Micro SD
Drone sd card max 64 gb
Kontrol menzili 1000 metre
GPS/GLONASS çift modlu
Motor:1806 brushless motor
Kapalı ölçüler:192*130*83mm
Açık    ölçüler:450*425*83mm
Video çözünürlük:1920*1080P HD 
Foto   çözünürlük:1920*1080P HD
RTH:Return to home (eve dönüş)
Manuel / tek tuş ile otomatik eve geri dönüş
FM:Follow me, otomatik beni takip et özelliği
90° derece ayarlanabilen kontrol kamera açışı 
FS:Fail safe. Menzil dışına çıktığında, otomatik kalkış yaptığı yere geriş dönüş
TM:Telemetry ekrandan gps, uzaklık, yükseklik, anlık drone pil seviyesi, kamera pil seviye, kumanda pil seviye bilgisi

 

 

Otomatik Uçuş Modları
Selfi modu: Selfie modunda istediğiniz şekilde sabit konumlanır ve birçok farklı açıdan harika selfie fotoğrafları ve videoları elde edersiniz.

Oto Takip Modu: Takip modunda, GPS bağlantısı ile sizi takip eder.Hareket halindeyseniz ve herhangi bir sportif aktivite içine girmişseniz ve aktivite sonunda elinizde birbirinden güzel ve kaliteli görüntüler olsun istiyorsanız bu modu kullanabilirsiniz

 

Orbit yörünge modu:Orbit modunda dilerseniz sizin, dilerseniz çekmek istediğiniz başka bir nesnenin etrafında dairesel hareketler çizerek video çekimi yapabilirsiniz.

 

Otomatik Eve Dönüş (Return to Home)
GPS Navigasyon sayesinde drone döneceği yeri veya kalktığı noktayı otomatik kaydeder. kumanda ile bağlantısı kesilirse kaza koruma modu aktif olur ve drone otomatik olarak kalkış noktasına gelir ve iniş sağlar. Kaza koruma modunu manuel olarak da kullanabilirsiniz..

 

FM Follow Me Takip modu: Takip modunda, GPS bağlantısı ile sizi takip eder.Hareket halindeyseniz ve herhangi bir sportif aktivite içine girmişseniz ve aktivite sonunda elinizde birbirinden güzel ve kaliteli görüntüler olsun istiyorsanız bu modu kullanabilirsiniz.

 

Sabit İrtifa Modu (Altitude Hold)
Bu modda drone içinde bulunan barometre sayesinde sabit irtifada asılı kalır. Sabit irtifada, sağa sola kolayca manevra yaparken, AH mod hala aktifdir..

 

Başsız Mod (Headless Mode)
Bu modda drone için burun ve kuyruk farkı yoktur. Tamamen pilotun komutlarına göre hareket eder, ileri geri sağ sol aynıdır. Bu modda iken uçuş sezgiye dayalıdır ve yeni başlayanlar için faydalıdır.

Kutu içeriği;
1 adet drone
1 adet lipo pil
1 adet kamera
1 adet kumanda 
1 adet tornavida
1 adet şarj cihazı
1 çift yedek pervane