28 DAKİKA, 2.7K CAMERA, ACTİVE TRACK, BRUSHLESS, EİS, OİS, GESTURE, SES AP. RTF DRONE

<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: photoRow in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>34</b><br />
<br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br />

Ürün Bilgileri

SSRC PRO-01
2200.00 TL

Açıklamalar

Özellikler;
Renk: Siyah
Güç: lipo pil
Kanal sayısı:4
Frekans: 2.4GHz
Tek tuş otomatik iniş

RTH:Return to home
RTF:Uçuşa hazır mod
Şarj süresi: 150 dakika
Kamera 120°geniş açı
Batarya 11.1 2500mAh
Uçuş süresi: 28 dakika
AH: Altitude hold mode
6 eksenli tümleşik gyro
Tek tuş otomatik kalkış
Hafıza SD Kart:Micro SD
Drone sd card max 64 gb
CF: Headless başsız mod
Kontrol menzili 1000 metre
Motor: 1880 brushless motor
Kapalı ölçüler: 192*130*83mm
Açık ölçüler: 450*425*83mm
RTH:Return to home (eve dönüş)
Video çözünürlük:2.7K  2704*1520
Foto çözünürlük: 2.7K   2720*1520
GPS/GLONASS uydu konumlandırma
Manuel / tek tuş ile otomatik eve geri dönüş
FM:Follow me, otomatik beni takip et özelliği
90° derece ayarlanabilen kontrol kamera açışı 

FS:Fail safe. Menzil dışına çıktığında, otomatik kalkış yaptığı yere geriş dönüş

TM:Telemetry ekrandan gps, uzaklık, yükseklik, anlık drone pil seviyesi, kamera pil seviye, kumanda pil seviye bilgisi

Otomatik uçuş modları
Selfi modu: Selfie modunda istediğiniz şekilde sabit konumlanır ve birçok farklı açıdan harika selfie fotoğrafları ve videoları elde edersiniz.

Oto takip modu: Takip modunda, GPS bağlantısı ile sizi takip eder.Hareket halindeyseniz ve herhangi bir sportif aktivite içine girmişseniz ve aktivite sonunda elinizde birbirinden güzel ve kaliteli görüntüler olsun istiyorsanız bu modu kullanabilirsiniz

Orbit yörünge modu: Orbit modunda dilerseniz sizin, dilerseniz çekmek istediğiniz başka bir nesnenin etrafında dairesel hareketler çizerek video çekimi yapabilirsiniz.

Otomatik eve dönüş (Return to Home)
GPS Navigasyon sayesinde drone döneceği yeri veya kalktığı noktayı otomatik kaydeder. kumanda ile bağlantısı kesilirse kaza koruma modu aktif olur ve drone otomatik olarak kalkış noktasına gelir ve iniş sağlar. Kaza koruma modunu manuel olarak da kullanabilirsiniz..

FM Follow me takip modu: Takip modunda, GPS bağlantısı ile sizi takip eder.Hareket halindeyseniz ve herhangi bir sportif aktivite içine girmişseniz ve aktivite sonunda elinizde birbirinden güzel ve kaliteli görüntüler olsun istiyorsanız bu modu kullanabilirsiniz.

Sabit irtifa modu (Altitude Hold)
Bu modda drone içinde bulunan barometre sayesinde sabit irtifada asılı kalır. Sabit irtifada, sağa sola kolayca manevra yaparken, AH mod hala aktifdir.

Başsız mod (Headless Mode)
Bu modda drone için burun ve kuyruk farkı yoktur. Tamamen pilotun komutlarına göre hareket eder, ileri geri sağ sol aynıdır. Bu modda iken uçuş sezgiye dayalıdır ve yeni başlayanlar için faydalıdır.

Gesture shot: Özellikle selfie çekim yapmayı sevenler için güzel bir özellik olan Gesture Shot Hareket çekim özelliği, el hareketi ile fotoğraf    çekmenizi sağlar. Fotoğraf çekerken elinizi açmak özelliği etkinleştiriyor, elinizi kameraya tutarak kapattığınızda kamera beklemede kalıp size poz vermek için zaman kazandırıyor.

Gesture video: Hareket çekim özelliği, el hareketi ile video çekimini başlatır.

Active track: Video çekimi sırasında yolda yürürken, araba kullanırken seçilen bir nesneyi izler.

EİS mode:Tireşimden oluşan netlik kaybını aza indirmek için tasarlanan Elektronik Görüntü Sabitleme teknolojisidir. Görüntü çözünürlüğünü gelen titreşime göre düşürür. Hareket halinde çekilen resimlerde oluşan bulanıklığı giderir.

OİS mode: Az ışıklı ortamlarda sallantıyı azalttığı için ISO'yu azaltır, böylece kamera daha fazla ışık alır.video çekerken netlik sabit kalır odak sorunlarını azaltır.

Ses kayıt: Video çekimlerinizi sesli hifi kayıt yapar. 

Sport mode: GPS bağlantısı olmadan freestyle serbest hızlı uçuşlar yapabilmenize olanak sağlar.


Kutu içeriği;
1 adet drone
1 adet lipo pil
1 adet kamera
1 adet kumanda 
1 adet tornavida
1 adet şarj cihazı
1 çift yedek pervane