1080P HD DRONE, ORBİT, RSSI, GPS, OSD, FPV, FM, AH, TM, FS, CF

<br /> <b>Notice</b>: Undefined variable: photoRow in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>34</b><br />
<br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br /> <br /> <b>Notice</b>: Undefined offset: 2 in <b>/home/kelebekhobi.com/public_html/product_page.php</b> on line <b>41</b><br />

Ürün Bilgileri

hb-27
870.00 TL

Açıklamalar

Özellikler;
GPS
Renk:siyah
Güç:lipo pil
Motor:brush
Kanal sayısı:4
Ağırlık:163 gram
4'lü led ışıklandırma
RTH:Return to home
Otomatik calibrasyon
RTF:Uçuşa hazır mod
Tek tuş otomatik iniş
Tek tuş otomatik kalkış
Ölçüler:180*180*60mm
6 eksenli tümleşik gyro
OSD:On screen display
Kumanda sd card 64 gb
Şarj süresi:30-40 dakika
Hafıza SD Kart:Micro SD
GPS:drone uydu sayısı 11
CF:Headless başsız mod.
Kontrol menzili 150+ metre
Max uçuş süresi:12-14 dakika
Gece uçuşu için sabit led ışık
Gece uçuşu için çakar led ışık
RTH:Return to home (eve dönüş)
Fotoğraf çözürlük: 1920 * 1080P JPEG
Max havada kalma süresi:12-14 dakika
AH:Sabit irtifa modu.Altitude hold mode.
FM: Follow me, otomatik takip etme özelliği
Video çözünürlük: 1920 * 1080P 30FPS MP4 HD kalite
FS: Fail safe. Menzil dışına çıktığında, otomatik kalkış yaptığı yere geriş dönüş
TM: Telemetry gps, google harita, uzaklık, yükseklik, anlık drone pil seviyesi, kamera pil seviye, kumanda pil seviye bilgisiRSSI (Reciever Signal Strength Indicat)
2.4G Alıcı Sinyal Güc/Seviye Göstergesi
2.4G Kumanda Sinyal Güc/Seviye Göstergesi

Otomatik Uçuş Modları
Selfi Modu: Selfie modunda istediğiniz şekilde sabit konumlanır ve birçok farklı açıdan harika selfie fotoğrafları ve videoları elde edersiniz

Oto Takip Modu: Takip modunda, GPS bağlantısı ile sizi takip eder.Hareket halindeyseniz ve herhangi bir sportif aktivite içine girmişseniz ve aktivite sonunda elinizde birbirinden güzel ve kaliteli görüntüler olsun istiyorsanız bu modu kullanabilirsiniz

Orbit yörünge modu:Orbit modunda dilerseniz sizin, dilerseniz çekmek istediğiniz başka bir nesnenin etrafında dairesel hareketler çizerek video çekimi yapabilirsiniz.

Otomatik Eve Dönüş (Return to Home)
GPS Navigasyon sayesinde drone döneceği yeri veya kalktığı noktayı otomatik kaydeder. kumanda ile bağlantısı kesilirse kaza koruma modu aktif olur ve drone otomatik olarak kalkış noktasına gelir ve iniş sağlar. Kaza koruma modunu manuel olarak da kullanabilirsiniz..

FM Follow Me Takip modu: Takip modunda, GPS bağlantısı ile sizi takip eder.Hareket halindeyseniz ve herhangi bir sportif aktivite içine girmişseniz ve aktivite sonunda elinizde birbirinden güzel ve kaliteli görüntüler olsun istiyorsanız bu modu kullanabilirsiniz.

Sabit İrtifa Modu (Altitude Hold)
Bu modda drone içinde bulunan barometre sayesinde sabit irtifada asılı kalır. Sabit irtifada, sağa sola kolayca manevra yaparken, AH mod hala aktifdir..

Başsız Mod (Headless Mode)
Bu modda drone için burun ve kuyruk farkı yoktur. Tamamen pilotun komutlarına göre hareket eder, ileri geri sağ sol aynıdır. Bu modda iken uçuş sezgiye dayalıdır ve yeni başlayanlar için faydalıdır.

Kumanda özellikleri;
TM:Telemetry
TM:Uzaklık bilgisi
Uydu sayısı bilgisi
Drone koordinat bilgisi
Yerden yükseklik bilgisi
Drone pil seviyesi bilgisi
Kumanda koordinat bilgisi
sd card doluluk oranı bilgisi
Fpv sinyal güç seviye bilgisi
Gidiş yönü istikamet metrajı bilgisi
Kumanda sinyal güç seviyesi bilgisi
Google maps ile GPS modda konum tespit bilgisi
Frekans:WİFİ kontrol.Kanal/Platform:Iphone & Android
Kumanda Kontrol Aktarma Menzil / Mesafesi:150+ metre

OSD:On screen display
Rakım bilgisi
Video kayıt süresi
Uçuş açı/eğim degerleri
GPS sinyal durumu (GPS Signal)
Pilottan uzaklık (Ground distance to home)
Kalan motor pili (mAh consumption counter)

Kutu içeriği;
1 adet drone
1 adet lipo pil
1 adet tornavida
1 adet şarj cihazı
1 set yedek pervane
1 set pervane koruması
1 adet kullanım kılavuzu
1 adet kumanda wifi kontrol